Sosyal Medya {Haberleri|blog|haber|haber oku|gelişmeleri|yazıları]

Bazı durumlarda instagram hesap kapatma formları için olan ihtiyaç bir fazlaca fazla olabiliyor. Özellikle de bu formlar doğrudan olarak ulaşması bir miktar zor oldukları için web üzerinde de aranabilmekte. Sizler de başınıza gelmiş herhangi bir vakadan dolayı bir instagram hesabını kapatmak istiyorsanız aşağıdaki biçim bağlantılarını kullanabilirsiniz. Bu formlar sizleri direkt instagram ekibine yönlendireceği için kısa sürede geri dönüş almanız mümkün olacaktır. Ancak pandemi sebebiyle bu sürenin bir miktar uzayabileceğini unutmamak gerek.

İnstagram Hesap Kapatma Formları Güncel
Çevrenizdeki yada tanıdığınız birisini yansılamak eden profilleri bildirmek için: Tıkla Ve Forma Git

Cinsellik barındıran yada müstehcen işlemler icra eden profilleri bildirmek için: Tıkla Ve Forma Git

Taciz ve diktatörlük tatbik eden hesapları bildirmek için: Tıkla Ve Forma Git”

13 yaşından küçük hesapları bildirmek için: Tıkla Ve Forma Git

Hayata gözlerini yuman (vefat eden) kişileri bildirmek için: Tıkla Ve Forma Git

Yukarıda bulunan instagram hesap kapatma formları tamamen aktüel formlardan oluşmaktadır. Sizler de yukarıdaki formları kullanarak dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Ancak bu mevzuda dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmakta. Bunların başında da formda sizlerden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir halde doldurmanızdır. Aksi taktirde formdan talep etmiş olduğunuz duruma negatif bir yanıt alabilirsiniz. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz işlem yapacağınız formlarda sizlere sorulan soruları eksiksiz ve tamamen doğru bir şekilde yanıtlamanızdır. Daha sonrasında yapmanız ihtiyaç duyulan şey ise beklemek olacak. Günümüzde pandemi koşulları sebebiyle bu formlara geri dönüşler bazen birkaç günü bulabiliyor. Siz sadece arada bir yazının devamı için tıkla mail adresinizi kontrol ederek talebinize yanıt verilip verilmediğine bakabilirsiniz.

İnstagram hesap kapatma formları birtakım sosyal medya uzmanlarının da ücretli olarak hizmet verdiği konulardan birisidir. Bunun nedeni ise yazının başında da belirttiğimiz gibi formlara olan ulaşımın biraz çetrefilli olması diyebiliriz. Ancak sizler yazımızda vermiş olduğumuz aktüel hesap kapatma formlarını kullanabilir ve talebinizi instagram ekibine doğrudan iletebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *